נכון להיום, וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול התוכן (CMS) הפופולרית ביותר בעולם. לכן, אם יש לך בלוג, אתר תדמיתי או חנות וירטואלית עליך לפעול בצורה אקטיבית על מנת להתקדם את הנכס שלך בגוגל.

במאמר זה אציג לך 5 טיפים לאופטימיזציה של אתרי וורדפרס כך שהאתר שלך יוכל לזכות בעוד כמה נקודות זכות בעיני גוגל ובתקווה להיות מדורג בצורה טובה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות.

חברת Dreamedia עוסקת בהקמה, תחזוקה וקידום של אתרי וורדפרס (WordPress) לעסקים קטנים עד גדולים באינטרנט. הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו לקדם אתרים בצורה מהירה, נכונה ומותאמת לצורך השגת היעדים הכלכליים של בעל העסק. לקבלת פרטים נוספים על קידום אתרי וורדפרס (WordPress), ניתן ליצור עימנו קשר ב – 050-6950312 ונשמח לעמוד לרשותך.

6 יתרונות לשילוב קידום אורגני עם פרסום ממומן בגוגל

5 טיפים לקידום אתרי וורדפרס בקלות

בגדול, קידום אתרי וורדפרס בגוגל הוא תהליך שאינו שונה במהותו מקידום של כל אתר אחר. לעיתים קרובות, אתרי וורדפרס (WordPress) נחשבים לידידותיים בעיני גוגל, אך עדיין חשוב להטמיע כלים, טכניקות והגדרות אשר יאפשרו לך לשפר את תצורת הבסיס של וורדפרס (WordPress).

הנה 5 כלים, טכניקות והגדרות שיאפשרו לך להשיג את היתרון על פני המתחרים שלא השכילו לשים את הדגש הראוי על תהליך הקידום שלהם בגוגל:

  1. שימוש בתוספי SEO – ישנם לא מעט תוספים (Plugins) אשר מאפשרים לשפר את הנראות של האתר בעיני גוגל. לדעתנו, התוסף המומלץ ביותר הוא התוסף של Yoast אשר מאפשר לשלוט בצורה נוחה על כותרות העמוד (Titles), תגיות המטא (Meta Tags), ליצור מפת XML ועוד שלל פרמטרים חשובים.
  2. שינוי מבנה הכתובות – מערכת וורדפרס יוצרת כתובות (URL) אשר מכילות פרמטרים כברירת מחדל. מומלץ לשנות את מבנה הכתובות לכתובות ידידותיות יותר, כך שיציגו את פרטי העמוד (בדיוק כמו בעמוד הזה).
  3. פירורי לחם (Breadcrumbs) – פירורי לחם מאפשרים לגוגל להבין בצורה טובה יותר את ההיררכיה של האתר. שימוש בפירורי לחם (Breadcrumbs) הוא לא חובה לאתרים קטנים, אך באתרים גדולים אשר מכילים מאות, אלפי ומאות אלפי עמודים פירורי לחם יכולים להועיל הן לגולשים ולהן לגוגל.
  4. מהירות – בשנים האחרונות גוגל שמה דגש רב על שיפור מהירות אתרי האינטרנט שהיא מדרגת. על מנת לזכות בעוד כמה נקודות זכות, מומלץ לבצע בדיקת מהירות ב – PageSpeed Insights ולשפר את הנקודות אשר דורשות טיפול מיידי.
  5. קישורים פנימיים וחיצוניים – אחד הפרמטרים המשפיעים ביותר בעולם ה – SEO הוא הקישורים של האתר. מומלץ לחזק את כמות הקישורים הנכנסים אל האתר ובמקביל לבנות אסטרטגיית קישורים בין עמודי האתר החשובים ביותר.

לסיכום, אתרי וורדפרס (WordPress) הם הרבה יותר ידידותיים מאתרים אשר מבוססים על מערכות אחרות – אך, עדיין יש לבצע לא מעט פעולות באתר עצמו (On Site) ומחוצה לו (Off Site) על מנת להשיג את המקום הראשון בגוגל.