בנית אתר מעולה, דאגת שמקצוען SEO יתאים אותו למנועי חיפוש אך הגולשים לא באים ומי שכבר מגיע, בורח ממנו במהירות? – בדוק אולי התוכן שלך לא מספיק מושך, רלוונטי ומקצועי.

למה אתה חייב להוסיף תמונות לאתר האינטרנט שלך?

על פי מחקרים אחרונים, כל עמוד בתוך האתר חייב לכלול לפחות תמונה, סרטון, תרשים או שקופית אחת רלוונטית לתוכן שמוצג בעמוד. כמו שאנו מדפיסים תמונות על קנבס בשביל לעצב את הבית/המשרד – כך גם אתר האינטרנט שלך זקוק לתמונות איכותיות!

לדוגמא, אם פרסמתי מאמר אשר קשור לחג הפסח, אני אוכל להשתמש במאגרי תמונות אשר מפרסמים תמונות יהדות שונות כמו תמונות חגים (תמונות של פסח, סוכות וכדומה), תמונות של הכותל המערבי, מקומות קדושים ליהדות ועוד תמונות מעולם התוכן הדתי-חרדי.

שילוב תמונות באתר האינטרנט שלך

הוספת תמונות לכל עמוד באתר האינטרנט שלך מאפשרת לך להשיג את המטרות הבאות:

  • ויזואליות – תמונות בתוך עמודי האתר נותנות לגולש את האפשרות לחלק מבחינה ויזואלית את גושי התוכן לפסקאות קריאות יותר. לרוב, קריאה של מאמרים ועמודים ארוכים דרך מסך המחשב או הנייד היא כמעט בלתי אפשרית ללא שילוב של תמונות, בולטים וכותרות משנה.
  • הרחבת התוכן הקיים – שילוב תמונות בתוך עמודי האתר מאפשרים לך להרחיב את התוכן הטקסטואלי עם תוכן ויזואלי רלוונטי. למשל, אם אתה כותב על תוצאות של מחקר כלשהו, תוכל להציג את התוצאות בגרף של עוגה אשר יעזור לגולשים להתחבר לתוכן בצורה מהירה, קלה ופשוטה יותר.
  • רשתות חברתיות – פייסבוק וגוגל פלוס נותנות עדיפות ומשקל רב לתכנים אשר כוללים תמונות. לרוב, עמודים אשר מכילים תמונות מצליחים למשוך יותר גולשים דרך הרשתות החברתיות מכיוון שהתמונה בולטת הרבה יותר בזרם העדכונים של הגולש.
  • קידום תמונות בגוגל – שילוב של תמונות בתוך האתר משמעותה יצירת ערוץ שיווקי חדש בקרב גולשים אשר מחפשים תמונות רלוונטיות לתוכן שלך בתוך מנוע החיפוש של גוגל. גולשים רבים מחפשים תמונות דרך גוגל ועל ידי שילוב תמונות בודדות תוכל לגרום להם להכיר אותך יותר טוב.

לסיכום, ניתן לראות שתמונה אחת יכולה להגדיל את ההמרות, המיתוג והשימושיות הכללית של אתר האינטרנט שלך.