כרטיס הביקור הסטנדרטי מנייר הוא אחד מאמצעי הפרסום, השיווק והמיתוג הוותיקים ביותר. כרטיס ביקור נמצא בארגז הכלים של כמעט כל בעל עסק אשר רוצה לשווק ולמתג את עצמו כמומחה בתחומו.

בשנים האחרונות, ישנה עליה משמעותית במעבר לעולם הדיגיטלי וגם בעולם הדפוס המיושן, ישנם פיתוחים טכנולוגיים אשר מנגישים, מייעלים ומפשטים את הפצת המסר העסקי שלך.

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור אונליין

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא העתיד בעולם הפרסום והשיווק של כל בעל עסק בישראל ובעולם. כרטיס ביקור דיגיטלי נמצא אונליין, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ועובד בשבילך בדיוק כמו אתר האינטרנט שלך!

אם אין לך אתר אינטרנט לעסק, כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לייצג אותך בצורה טובה מול הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים ברשת.

בניגוד למוצרי דפוס מסורתיים מנייר (כרטיסי ביקור, פולדרים, קטלוגים, פליירים ועוד), כרטיס הביקור הדיגיטלי נמצא עליך בכל רגע נתון בסלולר, במחשב האישי או בטאבלט העסקי.

כאשר אתה שולח את הקישור לכרטיס הביקור שלך, הלקוח הפוטנציאלי יכול להשתמש בו בדרכים הבאות:

  • הוספה לאנשי הקשר בנייד – כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכל לקוח להוסיף את פרטי איש הקשר שלך בצורה מהירה, בלחיצת כפתור אחת.
  • שמירה במועדפים – בנוסף להוספה מקומית של הפרטים, הלקוח יוכל לשמור את העמוד במועדפים ולשתף אותו בכל פעם שירצה עם חבר, בן משפחה או קולגה.
  • ניווט מהיר לבית העסק – במידה ולקוחות מגיעים אליך מפעם לפעם לבית העסק, כרטיס הביקור הדיגיטלי יאפשר להם לנווט אליך בצורה מהירה על ידי שימוש באפליקציית הניווט של Waze.

בנוסף ליתרונות עבור הלקוח הקיים או הפוטנציאלי שלך, כרטיס ביקור אונליין מאפשר לך לגשת אליו ולהפיץ אותו בקלות, לעדכן אותו בכל רגע נתון ולהוסיף קריאטיב של תמונות וקטעי וידאו על העסק.

חשוב לציין כי בקרב בעלי עסקים רבים ישנה תחושה שכרטיס הביקור הוירטואלי יכול להחליף את אתר האינטרנט שלהם – לדעתי זו טעות. שלל הפתרונות בשוק לצורך בניית אתרים לעסקים לא נועדו להיות כרטיס ביקור אשר עובר בצורה אקטיבית ללקוח אלא כלי פעיל, אפקטיבי ויעיל למשיכה של לקוחות פוטנציאליים לעסק. אתרים עסקיים אשר מקודמים בצורה אורגנית או ממומנת בגוגל, פייסבוק ופלטפורמות אחרות מאפשרות לך ללא רק לחשוף את העסק ללקוחות חדשים אלא גם למשוך לקוחות בצורה פאסיבית ללא מאמץ מיוחד.

לסיכום, אני בטוח שבעתיד הקרוב מאוד, אתה תראה יותר ויותר כרטיסי ביקור אונליין אשר יחליפו את כרטיסי הביקור מנייר.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מהיר להכנה, עיצוב ובנייה, לקבלת פרטים נוספים על עיצוב ובנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך, צור עימנו קשר ונשמח לעזור לך בנושא זה.