חיפוש דומיין פנוי הוא תהליך דומה לחיפוש שם עבור העסק שלך.

הדומיין של האתר הוא הזהות שלך באינטרנט ולכן מומלץ להקדיש לנושא זה מחשבה רבה. דומיין טוב ייצג את תחום העיסוק שלך, יהיה קל לקידום, שיווק וכתיבה בצורה ישירה.

במידה ואתה מעוניין לקנות דומיין ישראלי או בינלאומי אנו ממליצים על הרשמים הבאים אשר יוכלו לספק לך מערכת לחיפוש דומיין (Whois), ניהול ורכישת דומיינים בישראל או בעולם :

#!@ להכניס חברות #!@

טיפים לחיפוש דומיין פנוי באינטרנט

הנה מספר טיפים אשר יעזרו לך למצוא דומיין פנוי לעסק, לאתר או לחנות הוירטואלית שלך:

  1. סיומות דומיין – בעת חיפוש דומיין מתאים מומלץ להתאים את סיומת הדומיין למדינת היעד של לקוחות החברה. במידה והאתר פונה לשוק הישראלי בלבד מומלץ לבחור בסיומת Co.il או Org.il. במידה והאתר פונה לשוק הבינלאומי, ניתן לשקול לרכוש דומיין עם סיומת Com, Net, Info, Biz, Org וכדומה.
  2. אורך הדומיין – מומלץ לרכוש דומיין אשר אורכו לא עולה על 7-10 תווים, התמקד בדומיינים קצרים עד כמה שניתן כך שהשם שתבחר יהיה קליט, קצר וברור.
  3. שימוש במילות מפתח – בעת חיפוש דומיין רלוונטי לתחום העיסוק שלך, מומלץ לנסות ולשלב מילות מפתח אשר מאפיינות האתר העסק. לדוגמא, אם אתה עוסק בהובלות וקוראים לך דני, בדוק אם הדומיין danimoving.co.il פנוי לרישום מיידי.
  4. שימוש במיקום העסק – במידה ואתה בעלים של עסק מקומי אשר איזור הפעילות שלו מוגבל ניתן לשקול לקנות דומיין אשר מכיל את שם המקום. למשל, עסק בתל אביב יכול לשלב את הביטוי telaviv או tlv בשם הדומיין שנבחר לייצג אותו.
  5. מספרים ומקפים – מומלץ להימנע משימוש במספרים או מקפים אשר מקשים על תהליך ההקלדה או האיות של שם הדומיין. לעיתים קרובות אנו נתקלים בדומיינים אשר מכילים את המספר 4 במשמעויות שונות, שילוב זה גורם לבלבול בקרב הגולשים אשר מעוניינים לגשת לאתר.