כיום, ישנן מאות חברות אחסון אתרים, אך רק חלק מהן מתאימות את השרתים שלהם בצורה אופטימלית לעבודה מול אתרי וורדפרס (WordPress).

Dreamedia עובדת בשיתוף פעולה עם מספר חברות אחסון אתרים מובילות בישראל ובעולם, כך שנוכל להתאים עבורך את חבילת האחסון האידיאלית בהתאם לתקציב החודשי, מאפייני חבילת האחסון הרצויה (שטח דיסק, תעבורה, מסדי נתונים, תיבות דואר וכדומה) ומיקום השרתים.

אחסון אתרי וורדפרס (WordPress) – על מה כדאי לשים לב?

אחסון וורדפרס (WordPress) מתבטא ביצירת קונפיגורציה שלמה אשר מותאמת למערכת ניהול התוכן הזו, כמובן שאפשר על אותו חשבון אחסון להפעיל גם מערכות ניהול תוכן אחרות כמו ג'ומלה או דרופל, אך תצורת השרת הבסיסית מותאמת לרכיבים של וורדפרס (WordPress).

אחסון אתרי וורדפרס (WordPress)כל חבילות אחסון של Dreamedia על שרתי וורדפרס כוללים:

  • התקנה בלחיצת כפתור – דרך פאנל הניהול של חבילת האחסון, תוכל לבצע התקנה מהירה של מערכת וורדפרס (WordPress) ומערכות ניהול תוכן אחרות. פאנל הניהול שאנו עובדים איתו הוא cPanel, פאנל ניהול חזק, מוביל ומקצועי לשרתי Linux.
  • עדכונים אוטומטיים – במידה ותבצע את התקנת וורדפרס דרך פאנל הניהול תוכל ליהנות מעדכונים אוטומטיים למערכת וורדפרס ברגע שישוחרר עדכון חדש למערכת (וורדפרס מתעדכנת מידי 2-3 חודשים, לעיתים בקצב מהיר יותר אם ישנן עדכוני אבטחה קריטיים).
  • WordPress SuperCacher – להגברת המהירות אנו מיישמים מספר פתרונות Caching אשר מאיצים את קצב העלאת האתר לגולשים ולמנועי החיפוש.
  • גיבויים אוטומטיים – דרך פאנל הניהול של חבילת האחסון, תוכל לבצע גיבויים יומיים, שבועיים או חודשיים לכל חשבון האחסון שלך.
    אבטחת מידע – כל שרתי וורדפרס מנוטרים 24/7 כך שבכל תקלה או פריצת אבטחה נוכל להגיב בצורה מיידית מבלי שהאתרים המאוחסנים על גבי השרת יושפעו מכך.

לקבלת פרטים נוספים על אחסון וורדפרס (WordPress) יציב, איכותי ואמין, אל תהסס וצור עימנו קשר ב – 050-6950312, אנו נשמח לנהל עימך שיחת היכרות ראשונית ולייעץ לך ללא כל התחייבות מצידך!