כל רשם דומיינים בישראל ובעולם מספק לך ממשק ניהול דומיין מקצועי.

לעיתים קרובות, השוני בממשקי הניהול הוא משמעותי מאוד (מכיוון שכל רשם פיתח את הממשק בצורה עצמאית). למרות זאת כמעט בכל ממשק ניהול דומיינים ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

  • פרופיל אישי – זהו למעשה חשבון המשתמש שלך אשר בו ניתן לשנות את פרטי יצירת הקשר, הדואר האלקטרוני, פרטי החשבון, הסיסמאות וכדומה.
  • חיובים – בדומה לפרופיל האישי, באיזור זה ניתן לבחור את פרטי החיוב המועדפים עליך (כרטיס אשראי, העברה בנקאית, PayPal וכדומה).
  • איתור פרטים באמצעות Whois – ממשק ניהול דומיין מאפשר ללקוחות החברה לבצע חיפוש מיידי במאגר הדומיינים העולמי ולמצוא דומיינים פנויים לרכישה מיידית. במידה והדומיין לא פנוי ניתן לקבל את פרטי הרישום לדומיין המבוקש (שם הבעלים, דואר אלקטרוני, טלפון, כתובת, תאריך רישום ופקיעת הדומיין וכדומה) וליצור עם בעל הדומיין קשר בצורה ישירה לרכישת הדומיין. דומיינים עם סיומות Info, Net וכדומה ניתנים לרישום עם שירות Proxy אשר מסתיר את זהות בעל הדומיין. במקרה ובכל זאת רוצים ליצור קשר עם בעל הדומיין, ניתן לשלוח מייל עם פנייה לשירות הפרוקסי והמייל ינותב לתיבת הדואר של בעל הדומיין.
  • שינוי DNS – אחת הפעולות השכיחות ביותר היא שינוי DNS במעבר לשרת אחסון חדש. פעולה זו ניתנת לביצוע בכל ממשק ניהול דומיינים בצורה עצמאית ומיידית על ידי הלקוח.
  • ניהול Zone – רשומות Zone מאפשרות לחבר את הדומיין לשירותים חיצוניים (למשל, חיבור הדומיין לממשק Google Apps) על ידי עריכת רשומות A, NS, MX, CNAME או TXT.

חשוב לציין שממשק ניהול דומיין ניתן בחינם, ללא עלות כספית כלשהי. ממשק ניהול דומיין מקצועי מקל על רשם הדומיינים בכך שהוא מעביר את תהליך הניהול, החיוב והאדמיניסטרציה לאחריות הלקוח.

במידה ואין לך עדיין חבילת אחסון אתרים, מומלץ לרכוש חבילת אחסון אתרים מחברות אשר מספקות דומיין בינלאומי במתנה. 3 החברות המומלצות ביותר לקבלת דומיין במתנה במעמד רכישת חבילת האחסון הן:

!@ חברות #!@

במידה ואתה מחפש רשמים מומלצים, אנו ממליצים לרכוש את הדומיינים שלך באמצעות החברות הבאות אשר מקפידות על מחירים זולים, ממשקי ניהול נוחים ותמיכה טכנית מסביב לשעון :

!@ חברות #!@